Знайомтесь із телеметрією!

Зручним та надійним способом контролювати власний кавовий бізнес

 24/7 онлайн
 Із будь-якої точки світу
 На будь-якому девайсі

Телеметрія – це легко та ефективно!

Телеметрія дозволяє здійснювати дистанційний контроль кавового бізнесу так само легко, як, наприклад, мобільний додаток банку дозволяє вам контролювати свій банківський рахунок, не відвідуючи відділення. Навіть більше! Кавомашина сама відправляє власникові всю необхідну інформацію на поточний момент часу.

Це дозволяє миттєво реагувати на зміни, отримувати максимум від вашого кавового бізнесу, прагматично закуповувати інгредієнти та витратні матеріали, звести до мінімуму ймовірність помилок, спричинених людським фактором, контролювати і автоматизувати бізнес-процеси, максимально спростити звітність та контроль.

Телеметрія – це безпечно!

Із телеметрією ви точно знаєте, де знаходиться ваше кавове обладнання (кавомашина або вендинговий апарат), працює воно чи відключене, чи проводилося технічне обслуговування, скільки напоїв було продано і яких саме. Це дозволяє повністю контролювати фактичні обсяги продажів як кави, так і інгредієнтів, тим самим припиняючи будь-які «необліковані» продажі.

Телеметрія – це вигідно та перспективно!

Телеметрія є прекрасним інструментом отримання знань про своїх клієнтів, про їх вподобання, про сезонні зміни. Ця система допомагає моментально відстежити в режимі онлайн результативність промо-акцій та спеціальних пропозицій. З телеметрією ви не тільки відчуваєте тренди, але й маєте цифрове їх підтвердження. Аналізуючи дані, ви приймаєте найбільш перспективні і прагматичні рішення щодо розвитку свого бізнесу.